Profil společnosti

ERP Concept Ltd. je evropskou poradenskou společností zaměřenou na poradenské a IT/IS služby související s platformou SAP. Centrála společnosti je v Bulharsku a České republice, pobočky pak v rámci všech hlavních zemí regionu. V rámci našeho mezinárodního týmu se pojí mezinárodní a lokální know-how zaměřené na kvalitní a rychlé implementace informačních systémů SAP.

Hlavní síla společnosti ERP Concept spočívá v poskytování řešení dle specifických požadavků klientů v oblasti návrhu a optimalizace firemních procesů, včetně jejich následné realizace v novém či stávajícím informačním systému. Zaměřujeme se především na implementaci a podporu provozu komplexních informačních systémů v mezinárodním prostředí.

Optimalizace kapacit, lepší plánování výroby, kvalitnější řízení firemních aktiv, optimalizace a zlepšení cash-flow, to jsou primární cíle každého projektu, na kterém pracujeme s našimi klienty.

Hlavní realizační tým společnosti ERP Concept tvoří nejen konzultanti SAP s bohatými zkušenostmi, kteří předávají v rámci projektu své odborné znalosti z oblasti SAP a Best Practice procesů, ale také zkušení projektový manažeři a procesní experti z daného oboru. Profesionální implementační metodika nám umožňuje efektivní nastavení systémových procesů jak ve velkých mezinárodních společnostech, tak i u malých a středně velkých klientů. Hlavní oblasti naší specializace jsou dány historickými zkušenostmi z mezinárodních projektů v rámci téměř celé Evropy; zaměřujeme se především na sektory: maloobchodu, velkoobchodu a logistiky, výroby a dále pak na energetiku, stavebnictví a finanční sektor.

Naším primárním cílem a filozofií je růst založený na dlouhodobém partnerství s našimi klienty, partnery a zaměstnanci. Věříme v čestné obchodní praktiky, dlouhodobý růst a dobré jméno společnosti. Jsme srozuměni s tím, že naši klienti i naši kolegové jsou těmi největšími aktivy pro naši budoucnost a s každým z nich jednáme se stejnou úctou. Domníváme se, že i v tomto ohledu je naše společnost zcela unikátní.

Naše společnost byla založena v roce 2006 v Sofii v Bulharsku a od té doby každoročně dosahujeme dvojciferného procentního růstu, ať už se jedná o obrat nebo počet zaměstnanců. V roce 2008 jsme s cílem posílit naši pozici ve střední Evropě založili dceřinou společnost v České republice a každý rok otevíráme alespoň jednu novou pobočku.