Vítejte na stránkách poradenské skupiny ERP Concept

ERP Concept Ltd. je mezinárodní poradenskou společností zaměřenou na poskytování kompletních služeb pro platformu SAP v rámci zemí střední a východní Evropy. Mimo rozsáhlých mezinárodních roll-out projektů se specializujeme rovněž na školení SAP a specifická odvětvová řešení, např. maloobchod/velkoobchod, logistika, výroba a stavebnictví , pro středně velké klienty v zemích naší působnosti. Naše společnost je jedinečná díky unikátní kombinaci flexibility , mezinárodních zkušeností a současně lokální přítomnosti. ERP Concept není velká společnost, ale jsme partnery významných mezinárodních společností, což nám umožňuje realizovat projekty všech velikostí a současně udržet kompaktní tým zkušených, motivovaných a nadšených profesionálů.

Naším hlavním cílem je poskytovat klientům profesionální řešení a služby, které jsou nejen inovativní a cenově efektivní , ale současně mají pozitivní dopad na jejich podnikání. Věříme, že platforma SAP nabízí nejlepší možnou technologii s nebývalým potenciálem z hlediska stability, rozvoje a nejpokročilejší integrace a konsolidace. Jste-li na pochybách , zavolejte nám a my pro Vás v rámci našich „Gratis dnů“ provedeme srovnání úspor /nákladů při nasazení SAP řešení vůči Vašemu současnému či jinému vybranému systému.

V případě, že uvažujete o implementaci systému SAP nebo potřebujete zkušeného experta k provedení nezávislého auditu již realizované implementace systému SAP, kontaktujte nás a hned zítra si můžete osobně promluvit s lokálními experty na danou oblast.