Firemní novinky

Oznámení o převzetí společnosti CNT-BG firmou SAP Concept Ltd.
  S platností od 1. listopadu 2010, společnost SAP ... více »
zobrazit všechny
Demo SAP All in one

SAP novinky

zobrazit všechny

Vítejte na stránkách poradenské skupiny ERP Concept

ERP Concept Ltd. je mezinárodní poradenskou společností zaměřenou na poskytování kompletních služeb pro platformu SAP v rámci zemí střední a východní Evropy. Mimo rozsáhlých mezinárodních roll-out projektů se specializujeme rovněž na školení SAP a specifická odvětvová řešení, např. maloobchod/velkoobchod, logistika, výroba a stavebnictví , pro středně velké klienty v zemích naší působnosti. Naše společnost je jedinečná díky unikátní kombinaci flexibility , mezinárodních zkušeností a současně lokální přítomnosti. ERP Concept není velká společnost, ale jsme partnery významných mezinárodních společností, což nám umožňuje realizovat projekty všech velikostí a současně udržet kompaktní tým zkušených, motivovaných a nadšených profesionálů.

Naším hlavním cílem je poskytovat klientům profesionální řešení a služby, které jsou nejen inovativní a cenově efektivní , ale současně mají pozitivní dopad na jejich podnikání. Věříme, že platforma SAP nabízí nejlepší možnou technologii s nebývalým potenciálem z hlediska stability, rozvoje a nejpokročilejší integrace a konsolidace. Jste-li na pochybách , zavolejte nám a my pro Vás v rámci našich „Gratis dnů“ provedeme srovnání úspor /nákladů při nasazení SAP řešení vůči Vašemu současnému či jinému vybranému systému.

V případě, že uvažujete o implementaci systému SAP nebo potřebujete zkušeného experta k provedení nezávislého auditu již realizované implementace systému SAP, kontaktujte nás a hned zítra si můžete osobně promluvit s lokálními experty na danou oblast.